Aktualności

Trzy medale Mistrzostw Polski Młodych Koni 2021 dla Stajni Bonin!

Za nami skokowe Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Łącku, z których wróciliśmy z aż trzema medalami. Tytuł Mistrzyni Polski w kategorii 6-latków z zagranicznymi paszportami wywalczyła Elizabeth Z (Elvis Ter Putte x Cassini I). Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że klacz została wyhodowana przez seniora naszego rodu – Andrzeja Gołasia. Elizabeth Z to również półsiostra Coni I G (Cros), na której Ola startuje z powodzeniem w międzynarodowych konkursach zaliczanych do Longines Ranking. W tej samej kategorii wiekowej, ale w klasyfikacji koni zarejestrowanych w polskich księgach, miejsce czwarte wywalczył Quinto II G (Cros x Quirinus), będący również koniem naszej hodowli.

W gronie 7-katków bezkonkurencyjny był wałach Braveheart van de Bisschop (Bamako de Muze x Nabab de Revel), a tuż za nim, na trzecim miejscu uplasował się Quick Magic de Barcenal Z (Quick Star x Caretino).

Pewien niedosyt pozostaje po startach naszych czterolatków, które w naszej ocenie zaprezentowały się świetnie i odpowiednio do swojego wieku. Wierzymy, że będzie jeszcze o nich głośno w kolejnych sezonach.

Wideo z przejazdów naszych koni poniżej.

Dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków, naszym najbliższym, partnerom firmom E.A. Mattes i Just Riding za wsparcie oraz całemu zespołowi, który dba o nasze konie na co dzień i na zawodach: Kasi, Dorocie, Ewie i Robertowi oraz fizjoterapeutkom z Equine2B. Serdeczne podziękowania kierujemy również pod adresem Oli Czerskiej, która w pierwsze starty wprowadzała nasze czterolatki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Oliwia Chmielewska